تبلیغات
شهدای غدیر - ولكن‌الله رمی

شهدای غدیر

غربت تا به کی؟!!! نه نامی نه نشانی؟!!!


پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر معظم انقلاب
به مناسبت اربعین شهادت شهید حسن طهرانی مقدم، مستند صوتی «ولكن‌الله رمی» را منتشر كرد.این مستند صوتی به بررسی ویژگی‌ها و خاطراتی از شهید طهرانی مقدم از زبان برادر و مادر شهید می‌پردازد و همچنین بخش‌هایی از حضور رهبر انقلاب در منزل شهید را روایت می‌كند.

سرلشگر شهید حسن طهرانی مقدم و جمع دیگری از اعضای سازمان جهاد خودكفایی سپاه، بیست و یكم آبان‌ماه جاری در حادثه‌ای در یكی از مراكز پشتیبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

این برنامه صوتی 9 دقیقه‌ای شامل بیانات رهبر انقلاب و سخنانی از برادر و مادر شهید طهرانی مقدم است و با بخش‌هایی از یك سرود لبنانی به پایان می‌رسد.

نام این مستند نیز از آیه‌ی شریفه‌ی «فَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَلَكِنَّ اللّهَ قَتَلَهُمْ وَمَا رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَلَكِنَّ اللّهَ رَمَى وَلِیُبْلِیَ الْمُؤْمِنِینَ مِنْهُ بَلاء حَسَنًا إِنَّ اللّهَ سَمِیعٌ عَلِیمٌ؛

و شما آنان را نكشتید بلكه خدا آنان را كشت و چون [ریگ به سوى آنان] افكندى تو نیفكندى بلكه خدا افكند [آرى خدا چنین كرد تا كافران را مغلوب كند] و بدین وسیله مؤمنان را به آزمایشى نیكو بیازماید قطعا خدا شنواى داناست» (انفال؛ 17) برگرفته شده است.

ترجمه سرود لبنانی:
زمین، گواه ما در این عصر است                                           
و فریاد ما بلند می‌شود
اگر شعله‌های خورشید تركش شوند
قدرت اراده و عزم ما می‌شوند
برای اینكه مسیر دنیا را عوض كنیم
و وقتی می‌دویم زمین زیر و رو شود
همانا شما بشارت پیروزی قاطع هستید
شاهد باشید ای ملت! عزت برای ماست

برای دانلود کلیک کنید
التماس دعا


نوشته شده در چهارشنبه 30 آذر 1390ساعت 07:32 ب.ظ توسط | نظرات ()

داغ کن - کلوب دات کام
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
Design By : Night Melody